Vyvinuli jsme podlahu jen a jen pro náš eshop, představujeme Fatra SILVERO

Už dlouho jsme si lámali hlavu, jak bychom se jako výrobní podnik více přiblížili našim zákazníkům. Jak jim co nejvíce usnadnit výběr vzoru i volbu konstrukce podlahové krytiny a jak k nim podlahu, co nejsnadněji a nejrychleji dopravit.

A tak se u nás narodilo Fatra SILVERO. Jedná se o vinylovou podlahu, která je jedinečná v tom, že si nejprve vyberete vzor, jež se Vám nejvíce hodí do interiéru a teprve poté řešíte samotnou konstrukci podlahy (dle připravenosti podkladu, podlahovému topení, atd.).

Při přípravě nové řady podlah SILVERO jsme navázali úzkou spolupráci s paní Ing. arch. Kamilou Douděrovou, která je známá z pořadu Jak se staví sen, kde její přeměny interiérů patří k těm nejoblíbenějším. Kamila Douděrová o nových podlahách SILVERO říká: „Vytvořili jsme podlahu, která je odolná, snadno se udržuje a pyšní se dokonalým designem. Vybírat si můžete z 10 vzorů dřeva, které působí věrohodně nejen na pohled, ale díky povrchové struktuře i na dotek.“

Bojíte se vybrat vzor podlahy doma u počítače? Nemusíte! Samozřejmostí je možnost objednání vzorků podlahy až domů, kde si pak v klidu promyslíte sladění vzoru s vašim stávajícím interiérem. A po výběrů vzoru, volíte samotnou konstrukci podlahy, vybírat můžete hned ze 3 variant:

  1. Podlaha SILVERO–fix určená k nalepení na vyrovnaný podklad
  2. Podlaha SILVERO-click pokládka pomocí zámkového systému, kterou si člověk s trochou šikovnosti dokáže položit i sám
  3. Podlaha SILVERO-top pokládka pomocí zámkového systému, vhodná i do prostor se zvýšenou vlhkostí

Podlahy Fatra SILVERO si následně můžete jednoduše zakoupit na zavedeném eshopu společnosti Fatra a my Vám je doručíme zdarma až domů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení