FAQ - Často kladené dotazy

Připravili jsme pro Vás nejčastější dotazy, které Vám mohou pomoci:

 

1. Otázka: Kde je možné koupit Vaši vinylovou podlahu?

Novou kolekci podlahovin SILVERO je možné koupit přímo v našem eshopu. Další vinylové podlahy (FatraClick, Thermofix, Imperio a další) prodáváme výhradně přes naše obchodní partnery a distributory, které můžete najít zde. Doporučujeme využít náš filtr, který Vám zobrazí nejbližší prodejce ve Vašem okolí. 

 

2. Otázka: Nenašel jsem jezírkovou fólii / hydroizolační fólii, kde se dá koupit?

Hydroizolační fólie FATRAFOL (jezírková fólie, střešní fólie, zemní fólie a další) je možné koupit přímo v našich prodejních skladech, kterých máme v ČR celkem 7. 

 

3. Otázka: Doručujete i do zahraničí?

Ano, kromě České republiky doručujeme i na Slovensko. Nafukovací hračky a další menší produkty jsme schopni zaslat i do dalších zemí EU. Pro bližší informace kontaktujte zákaznickou podporu

 

4. Otázka: Jak lze objednávku zaplatit?

Většinou nabízíme čtyři platební metody: dobírkou, online platba kartou (pouze opíšete údaje z karty), Google Pay nebo Apple Pay (dostupné pouze na chytrých zařízeních od spol. Apple). 

 

5. Otázka: Vyrábíte i nafukovací reklamní předměty na zakázku?

Ano, nabízíme ztvárnění vašeho výrobku do podoby nafukovacího předmětu. Na základě předloženého originálního výrobku, příp. výkresu nebo nákresu s udáním přesných rozměrů Vám připravíme ručně zhotovený prototyp tvarového řešení a předložíme informativní kalkulaci. Více informací zde.

 

6. Otázka: Které dopravní společnosti (dopravce) využíváte?

Všechny malé produkty (např. nafukovací hračky) doručuje oblíbený dopravce spol. Zásilkovna. Můžete si vybrat, zda zvolíte levnější doručení na výdejní místo (Z-POINT) nebo doručení domů (na adresu). Nadrozměrné objednávky (podlahy, tenisové lajny, schodové hrany a další) zasíláme přes spol. FOFR v rámci České republiky a na Slovensko prostřednictvím společnosti DHL

7. Otázka: Máte vlastní kamennou podnikovou prodejnu?

Bohužel, vlastní podnikovou prodejnu nemáme. Vybranou část produktů si můžete objednat pohodlně zde na e-shopu. Naše další produkty, které nenabízíme online, můžete nakupovat přes naše prodejce / obchodní zástupce (zobrazit kontakty).

 

 Nenašli jste odpověď? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.