FATRA Nafukovací hračka - Pes Bulík 65 cm (bílý)

Kód: 31108350
Značka: Fatra
515 Kč / ks
Skladem (32 ks)
Možnosti doručení
Nenechte se zmást ostrými tvary, toto plemeno se totiž výborně hodí k dětem.

Detailní informace

kvalitni-produkty-efatra
České produkty
přímo od výrobce
tradicni-firma-efatra
Tradiční firma
založena roku 1935
Zákaznická linka
Máte dotaz?
Zavolejte 7-15 h

Detailní popis produktu

Nenechte se zmást ostrými tvary, toto ikonické plemeno se totiž výborně hodí k dětem. Můžete mu sundat obojek nebo se jen tak pomazlit s jeho dokonale vybroušenou hlavou.

Hračka není k sezení!

V roce 2013 se Fatra vrátila ke spolupráci s designéry, kteří pro ni navrhli originální nafukovací hračky v podobě zvířat, dopravních prostředků a míčů. Poprvé byla kolekce představena na pražském týdnu designu a módy Designblok '13

Hračka Pes Bulík je vyrobena dle návrhu designera Jana Čapka - vítěz ceny Czech Grand Design, Designer roku 2013.

Jan Čapek(*1976) 

Vystudoval SUPŠ Turnov, obor broušení a rytí drahých kamenů, Univerzitu J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, Fakultu umění a designu, UMPRUM Praha, obor Kov a šperk a následně obor Design.
Dva roky působil v Evropském designcentru firmy Electrolux (2. místo ve světové soutěži pro studenty designu za návrh pračky pro muže). Pro Karlovarské minerální vody původně navrhoval pouzdro na skleněnou láhev Pininfarina, následně pak celé portfolio PET lahví. Pivovary ze skupiny Plzeňský prazdroj od něj používají sklenice pro Radegast a Velkopopovický Kozel a stáčí ho do několika jím navržených PET láhví.
Kromě vlastní designérské práce vede v současnosti Ateliér produktového designu na univerzitě v Ústí nad Labem. Je jedním z autorů nových nafukovacích hraček – Psa a Formule - pro Fatru Napajedla.

www.jancapek.net

 

Mimo výroby standardních hraček, které prodáváme na e-shopu, jsme schopni vyrábět i originální nafukovací reklamní předměty nebo natisknout Vaše logo na stávající hračky.
Pro více informací k cenám kontaktujte prodejce (ivana.naplavova@fatra.cz, T: 577 502 277), k technickým informacím technologa ( jana.hrbackova@fatra.cz, T: 577 502 127) nebo navštivte náš web: www.fatrafoil.cz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Designové hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg
Délka: 65 cm
Tloušťka PVC fólie: 0,3 mm
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora Nafukovací fena 9.3.2020 17:52
Není ta hračka moc slabá ? Aby ji pes při svých sexuálních hrátkách hned neprotrhnul. pro jake psi je určena? Nebo jsou různé velikosti?
Odpovědět
TF Avatar autora Nafukovací hračka pro děti 9.3.2020 18:35
Dobrý den, jedná se o nafukovací hračku pro děti, kterou vyrábíme v jedné velikosti. Pro Vašeho domácího mazlíčka Vám můžeme doporučit oblíbenou podložku pro psy. Hezký den!