ZNÁTE PLÁŠTĚNKY ZNAČKY FATRA?

Odpověď na to, jak nezmoknout ani za prudkého deště, znají pláštěnky značky Fatra, které jsou jedním z produktů společnosti, jejíž kořeny sahají až do roku 1935. Pláštěnky jsou vyrobeny z polyvinylchloridu, neboli PVC, z materiálu, který je ceněný pro své vlastnosti včetně dlouhé životnosti. Proč zvolit pláštěnku Fatra? Napovíme vám.

Kolik typů pláštěnek znáte vy?
Současný výběr pláštěnek je opravdu rozmanitý, k dostání jsou v obchodech pláštěnky průhledné, barevné, šité, svařené i lepené. Vybrat si můžete pláštěnku s kapucí nebo bez, také pláštěnky s několika způsoby zapínání. Pláštěnky značky Fatra jsou oblíbené pro svůj jednoduchý střih i vysoce kvalitní materiál.

Po stopách pláštěnek Fatra
O tom, že se pláštěnky mohou pyšnit dvouslovím tradiční výrobek, vás přesvědčí i video s dobovou reportáží ČST z února 1985, kdy značka Fatra vyráběla 40 000 kusů jednoduchých pláštěnek ESO PLAST pro cvičence i pro diváky pro Spartakiádu, v případě, že by pršelo.

Dáte přednost „kapesní verzi“ nebo ponču?
Na e-shopu značky Fatra je k dostání jednoduchá pláštěnka z polyethylenové fólie, která je bez knoflíků a u krku a v pase je na vázačku. Tato pláštěnka je složena do praktického malého balíčku, který se snadno vejde do každého zavazadla a je vhodným společníkem na cesty. Novinkou značky Fatra jsou pláštěnky v jednoduchém tvaru ponča, jež jsou k dostání v černé, zářivé žluté a modré barvě. Tyto pláštěnky jsou vyrobeny v univerzální velikosti, na bocích jsou spojené druky a disponují kapucí, kterou je možné přitáhnout šňůrkou. Hodí se do města, do přírody i na festivaly.

Jedním z oblíbených výrobků značky Fatra jsou i kvalitní pláštěnky, které vás uchrání před nepřízní počasí. Která padla do oka vám?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení