ZNÁTE PLÁŠTĚNKY ZNAČKY FATRA?

Odpověď na to, jak nezmoknout ani za prudkého deště, znají pláštěnky značky Fatra, které jsou jedním z produktů společnosti, jejíž kořeny sahají až do roku 1935. Pláštěnky jsou vyrobeny z polyvinylchloridu, neboli PVC, z materiálu, který je ceněný pro své vlastnosti včetně dlouhé životnosti. Proč zvolit pláštěnku Fatra? Napovíme vám.

Kolik typů pláštěnek znáte vy?
Současný výběr pláštěnek je opravdu rozmanitý, k dostání jsou v obchodech pláštěnky průhledné, barevné, šité, svařené i lepené. Vybrat si můžete pláštěnku s kapucí nebo bez, také pláštěnky s několika způsoby zapínání. Pláštěnky značky Fatra jsou oblíbené pro svůj jednoduchý střih i vysoce kvalitní materiál.

Po stopách pláštěnek Fatra
O tom, že se pláštěnky mohou pyšnit dvouslovím tradiční výrobek, vás přesvědčí i video s dobovou reportáží ČST z února 1985, kdy značka Fatra vyráběla 40 000 kusů jednoduchých pláštěnek ESO PLAST pro cvičence i pro diváky pro Spartakiádu, v případě, že by pršelo.

Dáte přednost „kapesní verzi“ nebo ponču?
Na e-shopu značky Fatra je k dostání jednoduchá pláštěnka z polyethylenové fólie, která je bez knoflíků a u krku a v pase je na vázačku. Tato pláštěnka je složena do praktického malého balíčku, který se snadno vejde do každého zavazadla a je vhodným společníkem na cesty. Novinkou značky Fatra jsou pláštěnky v jednoduchém tvaru ponča, jež jsou k dostání v černé, zářivé žluté a modré barvě. Tyto pláštěnky jsou vyrobeny v univerzální velikosti, na bocích jsou spojené druky a disponují kapucí, kterou je možné přitáhnout šňůrkou. Hodí se do města, do přírody i na festivaly.

Jedním z oblíbených výrobků značky Fatra jsou i kvalitní pláštěnky, které vás uchrání před nepřízní počasí. Která padla do oka vám?